Wycena tarasu

Tarasy wykonywane są przez nas w całym kraju

Pracę nad projektem możemy rozpocząć już zaraz po Państwa przyjeździe do nas. Wszystko za sprawą błyskawicznego przygotowania indywidualnej wyceny. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, ponieważ doskonale wiemy, iż każdy klient oczekuje czegoś innego od swojego nowego tarasu. W zakładce galeria mogą Państwo obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. Są one uzupełniane na bieżąco.

Każdego klienta zachęcamy do skorzystania z indywidualnej wyceny, albowiem jest to niezwykłe szybki i prosty sposób na zamówienie tarasu w naszej firmie. Czym dokładnie jest taka usługa?

Indywidualna wycena

Korzystając z usługi indywidualnej wyceny kontrahent otrzymuje jeden dokument, w którym znajduje się szczegółowy kosztorys całego tarasu. Wymienione w nim zostaną ceny za konkretne materiały, jak również koszt samych robót. Dzięki temu będą Państwo mieli wgląd do tego, ile desek tarasowych zostanie użytych do budowy oraz jaka będzie ich długość. Oprócz tego w dokumencie znajdą się takie informacje jak koszty transportu oraz możliwe części opcjonalne, wykorzystane w trakcie budowy. Do tego dołączone zostaną zdjęcia ze szczegółowym opisem następujących po sobie etapów wykonywania tarasu.

Korzystanie z usługi

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem tarasu w naszej firmie to najlepiej skontaktować się z biurem telefonicznie. Jest to najprostszy i najszybszy sposób na kontakt z nami. Przed przystąpieniem do realizacji dokumentu dokładnie wysłuchamy wszystkich Państwa uwag, propozycji, jak także zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Na adres mailowy należy wysłać takie informacje jak:

- wszelkie dane inwestora (imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu)
- skan rysunku albo projektu, który będzie przedstawiał kształt tarasu z naniesionymi wszystkimi długościami boków, |
- informację o różnicy wysokości pomiędzy płaszczyzną płyty, a progiem drzwi tarasowych (jeśli istnieje płyta betonowa)
- informację o różnicy wysokości pomiędzy gruntem, a progiem drzwi tarasowych (jeśli nie ma płyty betonowej)
- zdjęcia z miejsca, w którym ma powstać taras (jeżeli jest to możliwe - 2 bądź 3 zdjęcia z różnych stron).

Dokument tworzony jest na podstawie przesłanych informacji. Wyjaśnia on wszelkie kwestie, które wiążą się z budową tarasu drewnianego w naszej firmie. Dzięki indywidualnej wycenie przede wszystkim skraca się czas wykonania tarasu, ponieważ po dopełnieniu wszystkich formalności od razu zaczynamy pracę.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz szybkie terminy realizacji zleceń.

  • rys1
  • rys2